Lukáš HROMEK, PFP

finanční poradce

Čerpání výplaty na doraz a bez jakéhokoliv plánu se v dnešní době bohužel stalo standardem. Chtěl jsem přispět ke změně a umožnit lidem žít spokojeně, ale zároveň zodpovědně. V roce 2016 jsem se proto začal věnovat finančnímu poradenství – a moje nadšení do práce i po letech každým dnem stoupá.

Svoboda má v mém životě podstatné místo, a to nejen finanční, ale i časová. Ani jedna však nemůže existovat samostatně – a proto vnímám finanční nezávislost jako naprosto klíčový prvek kvalitního a spokojeného života. Svým klientům pomáhám těchto cílů dosáhnout prostřednictvím finančního plánu, který v sobě kombinuje naše know-how a jejich individuální možnosti a představy.

Veronika VÍCHOVÁ, PFP

finanční poradce

Přestože se finanční gramotnost obecně lepší, spousta lidí je v tomto ohledu stále ještě nepolíbená. Já mezi ně ještě před pár lety patřila také. Když jsem ale práci se svým rozpočtem uchopila za ten správný konec, svět financí mě úplně pohltil. Dokonce natolik, že jsem se v roce 2019 začala věnovat finančnímu poradenství.

V rámci mé práce je pro mě prioritou neustálé vzdělávání, stejně tak jako profesionální, avšak zároveň lidský přístup. Vždy vsázím na empatii a snažím se vcítit do situace klienta, abych dokázala přijít s řešením, které přinese reálný efekt. K poradenství a dalším službám přistupuji komplexně, protože chci, abyste naši kancelář vnímali jako „lovebrand“ v oblasti financí.

Ačkoliv se pobočka naši kanceláře nachází v Brně, můžeme se potkat třeba i v Praze nebo na Ostravsku – záleží, kam to budete mít nejblíž.

Cesta k finanční svobodě nemusí být plná nástrah. Jak už si naši klienti mnohokrát potvrdili, se správným plánováním si můžete správu financí zamilovat stejně jako my. A kdo vlastně jsme? Tým pracovitých lidí, kteří se vyžívají v číslech a své nadšení projektují do práce s klienty. 

Poskytujeme komplexní finanční služby, jejichž cílem je organizace vašeho rozpočtu a dosažení vašich vysněných plánů.

NÁŠ TÝM

Skvělý tým je základ, bez něj by kancelář nemohla fungovat tak jak má. Seznamte se s naším týmem!

Sára Jakešová, DiS

asistentka

Vždycky jsem chtěla dělat práci, která má smysl a pomůže ostatním – a to se mi splnilo. V naší kanceláři jsem nejen administrativni oporou, ale zároveň také specialistou na neživotní pojištění.

Na prvním místě je pro mě vaše spokojenost, a proto si vždy udělám čas na to, abych s vámi vše do detailu probrala a vysvětlila potřebné nejasnosti.

Máte něco na srdci?

Neváhejte se o to s námi podělit!