NAŠÍM CÍLEM je vás připravit na očekávané i neočekávané životní situace a dodat vám pocit finanční jistoty. Ke své práci přistupujeme zodpovědně, a je pro nás tedy samozřejmostí dokonalý klientský servis a nabídka kvalitních služeb.

Každého klienta vnímáme jako jedinečnou bytost, která má svá přání a touhy. Vážíme si projevené důvěry, což se odráží do toho, jak ke každému člověku přistupujeme – a proto využíváme náš

SYSTÉM SPOLUPRÁCE.

SEZNÁMENÍ SE
Vše začíná úvodní schůzkou. Zde společně probereme vaši současnou situaci a pomocí finanční analýzy zjistíme, jaký je aktuální stav vašeho rozpočtu. Zároveň se pobavíme o vašich představách, potřebách i případných budoucích obavách.
VÁŠ FINANČNÍ PLÁN
Na základě vašich potřeb a slabých míst v rozpočtu pro vás vytvoříme finanční plán složený z několika programů. Získáte tak veškeré podklady k tomu, abyste se mohli připravit na různé neočekávané situace a své příjmy maximálně zhodnotit.
DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE
Samotným finančním plánem to ale nekončí. Změny se nedělají snadno a vaše životní situace se může jakkoli vyvinout. My vám však budeme nadále poskytovat potřebnou oporu, abyste nad svým rozpočtem neztratili kontrolu.

Poskytujeme komplexní služby, takže neexistuje okruh finančního trhu, se kterým bychom si nevěděli rady.
Přesvědčte se sami níže, kde jsme pro vás vypsali, jak vypadají naše jednotlivé
PROGRAMY.

Programy následně poskládáme na základě vašich potřeb, čímž vytvoříme váš individuální FINANČNÍ PLÁN.

Podívejte se z jakých programu se finanční plán skládá.
OCHRANA PŘÍJMU
BYDLENÍ
BUDOVÁNÍ MAJETKU
OCHRANA MAJETKU

Máte něco na srdci?

Neváhejte se o to s námi podělit!