SEMINÁŘE

Peníze ovlivňují náš život, životní styl a stejně tak i to, jak například trávíte svůj čas s rodinou i přáteli.

Napadlo vás ale někdy pohlížet na peníze jako na nástroj? Nejsou totiž ničím jiným a buď pracujete vy pro ně, nebo o ony pro vás – žádná střední cesta neexistuje.

Zpracovali jsme pro vás semináře zaměřené na několik základních témat, které podstatně ulehčí cestu k tomu, abyste si tento nástroj skutečně osvojili.

PRO KOHO JSOU URČENÉ?

Semináře jsou sestaveny tak, aby uspokojily co nejširší okruh lidí. Jmenovitě pak zejména pro:

TYPY SEMINÁŘŮ

WEBINÁŘ představuje živou formu online komunikace, která probíhá pouze přes webový prohlížeč. Žádný speciální software či vybavení k tomu nepotřebujete.

Vzdělávat se s námi tedy můžete i v případě, že nechcete nebo nemůžete cestovat nijak daleko.

ŠKOLENÍ/WORKSHOP je formou vzdělávací aktivity, při které lektor připraví program tak, aby účastníci získali znalosti skrze vlastní praxi – prostřednictvím různých technik a cvičení.

TÉMATICKÉ OKRUHY

Finanční gramotnost je soubor znalostí a dovedností, které člověku umožňují porozumět financím tak, aby s nimi byl schopen v různých životních situacích správně zacházet. V rámci semináře se naučíte základy finanční gramotnosti a vyzkoušíte si je na praktických příkladech.

Stabilní příjem je základem každé úspěšné práce s rozpočtem. Existuje ale mnoho okolností, kvůli kterým můžete o tuto jistotu částečně či úplně přijít. Prostřednictvím semináře se dozvíte, jak se na výpadky příjmu připravit a jak ho do budoucna chránit.

Pokud vám peníze jen tak leží na běžném účtu, kvůli inflaci pomalu ztrácí na hodnotě. Vhodným investováním tomu však můžete předejít a navíc ještě získat pasivní příjem. Jak se ale ve světě investic vyznat? V tomto semináři vám ukážeme vše, co jako nováček potřebujete vědět.

Nákup první nemovitosti může působit poněkud složitě a z velké části právě kvůli financování. V semináři vás provedeme oblastí hypoték a dalších produktů určených k financování bydlení, takže se při nákupu svého domu či bytu budete mnohem lépe orientovat. Věděli jste, že můžete mít hypotéku s 0% úrokem?

Líbil by se Vám některý z našich seminářu?

Pokud ano, níže naleznete formulář kde si vyberete pro Vás nejvíce užitečný okruh a zároveň i zarezervujete Vámi preferovaný termín a my se Vám pak s detaily a potvrzením ozveme.

REZERVAČNÍ FORMULÁŘ


Máte něco na srdci?

Neváhejte se o to s námi podělit!